Startovka oddílů                                                   5.9.2013 16:15:56
                       M ČR MTBO - Middle, 13. závod ČP MTBO
===ČSOS-LCE===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 39S - 39S                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cori Adela               39S9550   46314    W20      1.00      181
 
 
Startovka oddílu: 42P - 42P                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bogucka Jaroszek Anna    42P7050  424267    W40      7.00      862
  2 Młotkowska Hanna         42P9650  428754    W17     43.00      163
  3 Jaroszek Jakub           42P9800  607807    M17     25.00      107
 
 
Startovka oddílu: 52S - 52S                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peter Krnáč              52S7700 1771230    M21C    13.00      604
 
 
Startovka oddílu: 55S - 55S                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šurgan Štefan            55S7900  515024    M21E    28.00        5
  2 Takáč Teodor             55S9600 2300845    M20     25.00      137
 
 
Startovka oddílu: 89C - 89C                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedopílek David          89C7600 1403430    M21C     9.00      603
  2 Maňásek Josef            89C7700 1403422    M21C    21.00      606
 
 
Startovka oddílu: ABR - A-team Bruntál                           Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hruška Tomáš             ABR0001  232518    M14      5.00      772
  2 Vojtášek Jan             ABR5301  352328    M50      8.00      903
  3 Peths Pavel              ABR5801  889285    M50     68.00      923
  4 Vrábel Jaromír           ABR6102   51914    M50     53.00      918
  5 Kolář Rudolf             ABR6301  920687    M21B    45.00      416
  6 Pavlík Radek             ABR6849  920658    M21A    36.00      220
  7 Kratochvíl Karel         ABR7001   53348    M21C    65.00      617
  8 Hruška Miloš             ABR7501   51959    M21B    72.00      425
  9 Žák Pavel                ABR7600 7003003    M21B    57.00      419
 10 Jašek Petr               ABR7601 7003007    M21E    40.00       11
 11 Jašková Šárka            ABR7751  886811    W21A    26.00      314
 12 Lánerová Leona           ABR7752   51889    W21A    52.00      327
 13 Vala Radek               ABR8401 9005228    M21E    70.00       26
 14 Peths Jakub              ABR8402   52632    M21C    45.00      612
 15 Peths Matěj              ABR8501  888642    M21E    66.00       24
 16 Bezděk Václav            ABR8502 2032137    M21B    51.00      417
 17 Hála Antonín             ABR8503   52672    M21C    37.00      610
 18 Veličková Monika         ABR8951  232123    W21A    40.00      321
 
 
Startovka oddílu: BLI - SK MTBO Bludný kořen Liberec             Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ohera Karel              BLI7803 2019239    M21C    33.00      609
  2 Trubáková Zuzana         BLI8051 2019214    W21B     6.00      504
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bogar Leoš               BOR6603  515014    M40 Long  55.00      819
  2 Rejholcová Andrea        BOR6951 2051490    W40      3.00      861
  3 Rejholec Michal          BOR7412    8518    M21A    18.00      210
  4 Bogar Kryštof            BOR9402  886300    M21E    44.00       13
  5 Nemet Michal             BOR9705    4383    M17     13.00      104
  6 Kameníková Andrea        BOR9751 2051536    W17     35.00      161
  7 Kohoutová Barbora        BOR9850 2051481    W17     47.00      164
 
 
Startovka oddílu: BUL - BUL                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavatý Pavel            BUL6800    8434    M40 Short  85.00      841
  2 Hlavatý Ondřej           BUL9400  682620    M20     13.00      134
  3 Hlavatý Jan              BUL9800  682625    M17     17.00      105
 
 
Startovka oddílu: DMS - DMS                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urban Miroslav           DMS7900  438621    M21A    62.00      232
  2 Dašková Kateřina         DMS9450    8216    W20      4.00      182
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wallisch Jan             EKP7205 2035162    M21B     6.00      404
  2 Sajal Martin             EKP7803 9005230    M21E    24.00        3
  3 Ševčík Matěj             EKP7925  515458    Open Long  15.00         
  4 Nováková Lenka           EKP8062 2051473    W21A     6.00      304
  5 Kalina Miroslav          EKP8211 7201206    M21A    14.00      208
  6 Kalinová Markéta         EKP8259 7201195    W21E    20.00       61
  7 Kotačková Lenka          EKP8387 9005226    W21B    22.00      512
  8 Merenus Štěpán           EKP8401 1984420    M21A    32.00      217
  9 Svatošová Kateřina       EKP8461 2061773    W21B    16.00      509
 10 Mikan Albert             EKP8606 2031357    M21B    66.00      423
 11 Štemberg Milan           EKP8608  438648    M21B    27.00      410
 12 Pačáková Michaela        EKP8654  443109    W21A    16.00      309
 13 Štembergová Lucie        EKP8851  438641    W21B    30.00      516
 14 Pajerová Ivana           EKP9051 2035150    W21A    46.00      324
 15 Vrabcová Tereza          EKP9061 2031367    W21B     0.00      501
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wald František           FSP5300   49606    M50     62.00      922
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Luboš              CHT6001  888637    M50     38.00      913
  2 Mareček Petr             CHT6901   51991    M40 Long  25.00      809
  3 Chaloupka Martin         CHT7301   52333    M40 Long  37.00      827
  4 Jandová Diana            CHT9151  888620    W21A    42.00      322
 
 
Startovka oddílu: JEP - Jehlanka Team                            Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Muller Pavel             JEP7800  336798    M21A    40.00      221
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašar Jan               KCK5701   49614    M50     14.00      905
  2 Flašarová Marie          KCK5756   49615    W50     32.00      969
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB Sokol Kostelec n. Č.l.               Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlíček Ivo             KNC5800   51400    M50     47.00      916
  2 Havlíčková Jindra        KNC6150   52259    W50      0.00      961
  3 Hejna Jiří               KNC6200  899180    M50     26.00      909
  4 Čiháková Lenka           KNC6750   51387    W40     11.00      863
  5 Švarcbachová Jaroslava   KNC6754  253103    W21A    14.00      308
  6 Švarcbach Michal         KNC7001   51395    M21B    78.00      427
  7 Havlíček Tomáš           KNC8700   52257    M21C    57.00      616
  8 Bitter Aleš              KNC8803   52264    M21C    17.00      605
  9 Čiháková Barbora         KNC9950  232895    W14     25.00      790
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stránský Vojtěch         KPY9000  887606    M21E    88.00       35
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno               Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janská Iva               LBM5795   52090    W50     20.00      966
  2 Janský Jiří              LBM5805   52005    M50     20.00      907
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horák Martin             LDC7100 7000004    M21A    48.00      225
  2 Tyszová Natália          LDC8850 2020701    W21E    48.00       75
  3 Horák Jan                LDC9800 7404404    M17      9.00      103
 
 
Startovka oddílu: LOV - lepus.cz                                 Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zajícová Petra           LOV7351   52952    W21B    20.00      511
  2 Bochňák Zbyněk           LOV7600   52286    M21C    41.00      611
  3 Zajíc Josef              LOV7601  760226    M21E    64.00       23
  4 Haltof Ewa               LOV9499 1436949    W21E    44.00       73
 
 
Startovka oddílu: NNN - NNN                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartoš Marián            NNN5699         P  Open Long  19.00         
  2 Fišerová Zuzana          NNN9997    8940    Open Short   1.00         
  3 Fišer Petr               NNN9998   53899    Open Long   3.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Libor              OKP6504   51680    M40 Long  61.00      821
  2 Mach Radovan             OKP6605  981848    M40 Long  10.00      804
  3 Vanka Petr               OKP6801  887947    M21E    22.00        2
  4 Vanková Jana             OKP7750  253129    W21A     4.00      303
  5 Červinka Jan             OKP8901  303940    M21C    29.00      608
  6 Novák Libor              OKP9100  426348    M21A    26.00      214
  7 Nováková Kateřina        OKP9450  887935    W21E    54.00       78
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK OS Nové Město n. M.                   Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kamenický Radan          OSN6004   51960    M50     71.00      924
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kunart Tomáš             PHK7205    9407    M40 Long  34.00      812
  2 Šafář Jan                PHK7700         P  M21B    54.00      420
  3 Jiran Jan                PHK7701  681855    M21E    46.00       14
  4 Jiranová Kateřina        PHK8359  888650    W21E    30.00       66
  5 Lamichová Martina        PHK9152  888619    W21E    34.00       68
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: RBA - RBA                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jánoška Jozef            RBA5902  307364    M50      5.00      902
  2 Jánošková Taťjana        RBA6051  307440    W50     24.00      967
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jalový Milan             RBK8347  980373    M21E    30.00        6
  2 Jalová Martina           RBK8355  232117    W21B    10.00      506
 
 
Startovka oddílu: RCP - RCP                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Autrata Vlastimil        RCP6041 2051944    M50     77.00      926
  2 Pažický Ľudovít          RCP6941  211408    M40 Long   7.00      803
  3 Klučár Daniel            RCP7141 2051949    M40 Long  70.00      824
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Humlíček Tomáš           SBK0101  410349    M14     13.00      774
  2 Sochor Jan               SBK6922 1007541    M21B    84.00      429
  3 Urban Jan                SBK7537 1919191    M21A    22.00      212
  4 Humlíček Aleš            SBK7539  609906    M21B    48.00      418
  5 Daněk Roman              SBK7541  811213    M21E    60.00       21
  6 Jágr Jaroslav            SBK7549  410339    M21C    61.00      615
  7 Pátek Richard            SBK7609 1976000    M21C    25.00      607
  8 Humlíčková Kateřina      SBK7664   52076    W21A    18.00      310
  9 Jágrová Vlasta           SBK7789   53205    W21A    64.00      334
 10 König Lukáš              SBK8001 9000002    M21C    53.00      614
 11 Daňková Veronika         SBK8151  219251    W21A    44.00      323
 12 Křístková Veronika       SBK8379   52865    W21B     2.00      502
 13 Csakvaryová Lenka        SBK8383  920679    W21A    32.00      317
 14 Stachoňová Barbara       SBK8451 7906090    W21A    54.00      328
 15 Jiráček Josef            SBK8501   52363    M21B    42.00      415
 16 Beržinská Soňa           SBK8554 1985526    W21A    58.00      331
 17 Jiráčková Jana           SBK8661 1234321    W21A    12.00      307
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Netuka Martin            SHK7302  888646    M21B    63.00      422
  2 Jedlička Marek           SHK7502 1398688    M21A    16.00      209
  3 Husák Václav             SHK7702 1007527    M21E    20.00        1
  4 Jedlička Lukáš           SHK8100 1398686    M21A    68.00      235
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Antoš Svatopluk          SJC6602  436966    M40 Long  22.00      808
  2 Musil Pavel              SJC7705  995817    M21B    21.00      409
  3 Musilová Vendula         SJC8355   51563    W21B     8.00      505
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Venhoda Milan            SJI7104  681888    M21A     8.00      205
  2 Lauerman Jan             SJI7419  886813    M21E    80.00       31
  3 Prošek Michal            SJI7823  888644    M21E    50.00       17
  4 Paulíčková Renata        SJI8057  995896    W21E    50.00       76
  5 Kadlec Jan               SJI8306   52331    M21B     9.00      403
  6 Suchý Jiří               SJI9201  301278    M21B     3.00      402
 
 
Startovka oddílu: SKL - SMS Team Kladno                          Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štáfek Ondřej            SKL0401  236517    M14      1.00      771
  2 Štáfek Pavel             SKL7401  236502    M21A    24.00      213
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Roman              SKM7000 7200330    M40 Long  43.00      815
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubínová Veronika        SKV9752 7003008    W21A    34.00      318
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svoboda Petr             SLA6803  995793    M40 Long  52.00      818
  2 Kouřimský Jan            SLA7200  515495    M21E    72.00       27
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Obuškevič Jan            SMR7000  896962    M21E    68.00       25
  2 Pařízek Petr             SMR7001    8253    M21A    60.00      231
  3 Pařízková Věrka          SMR7151    8254    W40     15.00      864
  4 Jakoubová Ivka           SMR7450  410730    W21B    32.00      517
  5 Hons Miši                SMR7700    8268    M21A     4.00      203
  6 Honsová Lenka            SMR7750    8269    W21A    56.00      329
  7 Lukavec Petr             SMR7800  887924    M21E    34.00        8
  8 Buriánek Vojta           SMR7801  426395    M21A    20.00      211
  9 Svoboda Honza            SMR7901  995876    M21E    86.00       34
 10 Rolná Janka              SMR8150  428212    W21A    30.00      316
 11 Haničáková Denisa        SMR8350  301317    W21A    60.00      330
 12 Borufková Lenka          SMR8450    8264    W21A    48.00      325
 13 Prchalová Ivana          SMR8754  416287    W21E    22.00       62
 14 Fólová Martina           SMR8850  416834    W21E    32.00       67
 15 Kalošová TerKa           SMR8950    8265    W21A     0.00      301
 16 Mišoň Matěj              SMR9801         P  M17      1.00      101
 17 Mišoň Pavel              SMR9999         P  Open Long  11.00         
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: SPE - SPE                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fraňo Peter              SPE7101  406936    M40 Long   1.00      801
  2 Fraňo Michal             SPE7501  332288    M21E    36.00        9
  3 Pilka Matej              SPE8305 2008510    M21E    26.00        4
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Petr              STB5701  682361    M50     29.00      910
  2 Abelová Ivana            STB6798  682366    W40     23.00      866
  3 Ludvík Vojtěch           STB9301 9005136    M21E    90.00       36
  4 Ludvík Matyáš            STB9801  682362    M17      5.00      102
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Jan            TBM4907  320135    M50     44.00      915
  2 Procházková Helena       TBM5351  301247    W50     12.00      965
  3 Pospíšková Luisa         TBM5959  888636    W50     36.00      970
  4 Pospíšek Zbyněk          TBM6007   53260    M50      2.00      901
  5 Štěpánský Václav         TBM6108 1210961    M50     17.00      906
  6 Argaláš Jaroslav         TBM6213    8657    M40 Long   4.00      802
  7 Náhlovský David          TBM6512  981830    M40 Long  28.00      810
  8 Tišnovský Zdeněk         TBM6620 2031370    M40 Long  40.00      814
  9 Gryc Tomáš               TBM6903  995875    M40 Long  16.00      806
 10 Rygl Jaroslav            TBM7044  501884    M21E    82.00       32
 11 Rygl Miroslav            TBM7205  995866    M21E    48.00       15
 12 Štěpánek Martin          TBM7327  888616    M21E    52.00       16
 13 La Carbonara Claudio     TBM7337  416206    M21B     0.00      401
 14 Ryglová Kateřina         TBM7372   53227    W21A    28.00      315
 15 Ševčík Martin            TBM7632  515062    M21E    78.00       30
 16 Procházka Jiří           TBM7633  515034    M21A     2.00      202
 17 La Carbonara Hana        TBM7652  515049    W21E    52.00       77
 18 Matulová Dana            TBM7653   21520    W21A    70.00      336
 19 Čechová Marcela          TBM7659   49542    W21B    28.00      515
 20 Uhmann Petr              TBM8307  899162    M21E    62.00       22
 21 Kratschmerová Kateřina   TBM8558   51944    W21A    20.00      311
 22 Chromá Adéla             TBM8870  888602    W21E    36.00       69
 23 Pospíšek Marek           TBM8907 7003031    M21E    74.00       28
 24 Tišnovský Martin         TBM9120  899171    M21E    92.00       37
 25 Boček Milan              TBM9228 2019217    M21B    75.00      426
 
 
Startovka oddílu: TCB - SK Technik České Budějovice              Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pšenička Miloslav        TCB6101  361936    M50     41.00      914
  2 Princ David              TCB6901  515069    M40 Long  76.00      826
  3 Urválek Jan              TCB8101 2032165    M21A    12.00      207
 
 
Startovka oddílu: TSU - LKT 80 Šumperk                           Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marek Vladimír           TSU5700         P  M50     50.00      917
  2 Medlíková Míla           TSU5895   52571    W50      8.00      963
  3 Králová Dana             TSU5896   52540    W50     28.00      968
  4 Král Jiří                TSU5941   52559    M40 Long  13.00      805
  5 Skácelová Naděžda        TSU6183    8906    W50     16.00      964
  6 Tomečková Zuzana         TSU8279 1400407    W21E    26.00       65
  7 Tomeček Karel            TSU8300    8905    M21C     1.00      601
  8 Skácelová Naděžda        TSU8889 1400406    W21E    58.00       80
  9 Březinová Marie          TSU9191  888629    W21E    62.00       82
 10 Staněk Tomáš             TSU9403  682111    M20      1.00      131
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vintr Ivan               TZL4501   53379    M50     11.00      904
  2 Nejedlý Petr             TZL5101  416045    M50     65.00      921
  3 Dravetz Walter           TZL5418 1700700    M50     59.00      920
  4 Novotný Petr             TZL6601 2045204    M40 Long  73.00      825
  5 Podmolík Tomáš           TZL6915  416048    M40 Long  58.00      820
  6 Šňupárek Ondřej          TZL6949            M21A    58.00      230
  7 Podmolíková Dagmar       TZL7155   53853    W40     19.00      865
  8 Divilová Lenka           TZL7400   53878    W21A    22.00      312
  9 Zicha Jiří               TZL7733   51609    M21A    52.00      227
 10 Hradil Jiří              TZL8604  920662    M21E    84.00       33
 11 Šňupárek Václav          TZL9548  886607    M20      5.00      132
 12 Králová Vilma            TZL9952 2042547    W17     39.00      162
 
 
Startovka oddílu: VBA - VBA                                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kralova Eva              VBA4751  445623    W50     40.00      971
  2 Mlynárik Peter           VBA6501  876002    M40 Long  46.00      816
  3 Malátek Rastislav        VBA7401  740212    M21E    38.00       10
  4 Šenk Petr                VBA8001  445619    M21A    42.00      222
  5 Ančic  Ľuboš             VBA8101 2051950    M21C    49.00      613
  6 Fajtová Stanislava       VBA8454 2008512    W21E    60.00       81
  7 Kasalovská Natalia       VBA8554  307370    W21E    42.00       72
  8 Jánoška Tomáš            VBA9341  307368    M20      9.00      133
  9 Čully Andrej             VBA9501 9999903    M20     17.00      135
 
 
Startovka oddílu: VEY - YETTI Vejprty                            Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadlec Luděk             VEY5600  207806    M50     74.00      925
 
 
Startovka oddílu: VIP - SK VIPrahlo                              Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skobová Tereza           VIP7855 2053563    W21B    14.00      508
  2 Kroupa Tomáš             VIP9401  301620    M20     21.00      136
 
 
Startovka oddílu: VIV - GIGANT Orienteering                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valík Tomáš              VIV 000  410105    M14      9.00      773
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maceček Karel            VLI4100  513800    M50     32.00      911
  2 Urbaník Robert           VLI7002    8292    M21B    33.00      412
  3 Hanovec Petr             VLI7101    9849    M40 Long  49.00      817
  4 Meier Milan              VLI7301 9005141    M21B    69.00      424
  5 Vraný Jiří               VLI7504 2019218    M21B    18.00      407
  6 Putík Jiří               VLI7505  682119    M21B    12.00      405
  7 Tománek Otakar           VLI8300  920698    M21B    24.00      406
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fajtl Jaroslav           VPM6001  887627    M50     23.00      908
  2 Honner Jaroslav          VPM7802    8877    M21A    34.00      218
  3 Jirka Jakub              VPM7905   52429    M21A    64.00      233
  4 Les Martin               VPM7906 7200317    M21A    38.00      219
  5 Anděl Robert             VPM8001  887623    M21A    46.00      224
  6 Honnerová Blanka         VPM8051   52217    W21A    36.00      319
  7 Tesař Daniel             VPM8203         P  M21C     5.00      602
  8 Khulová Petra            VPM8450  416122    W21A    10.00      306
  9 Havlíčková Markéta       VPM8494  886266    W21A    68.00      335
 10 Hladká Jana              VPM8850  887616    W21B     4.00      503
 11 Fajtl Jaroslav           VPM9001  515439    M21E    58.00       20
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Richard            VRB7201  436946    M21A    30.00      216
  2 Váňa Lukáš               VRB8601  301202    M21A     6.00      204
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wohanka Petr             VRL7305    8973    M40 Long  67.00      823
  2 Wohanka Pavel            VRL7501 2300842    M21A    28.00      215
  3 Charvát Jan              VRL9601  331146    M17     21.00      106
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lacigová Ivana           VSP5950   51732    W50      4.00      962
  2 Košíková Jitka           VSP7799  887910    W21A    50.00      326
  3 Vítek Jan                VSP8100 2035155    M21A    44.00      223
  4 Lacigová Michaela        VSP8152  887608    W21E    24.00       63
  5 Laciga Radek             VSP8200 7003030    M21E    76.00       29
  6 Bartoš Marián            VSP8201  887933    M21B    81.00      428
  7 Hora Vojtěch             VSP8301 1006283    M21E    54.00       18
  8 Horová Klára             VSP8455   51659    W21B    12.00      507
  9 Tichovská Martina        VSP8650  920677    W21E    56.00       79
 10 Seifertová Magda         VSP9150 2011851    W21E    28.00       64
 
 
Startovka oddílu: XBM - Pell's MTBO team                         Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Jan                 XBM6903 7200328    M40 Long  31.00      811
  2 Suchánek Ladislav        XBM7008  232332    M40 Long  64.00      822
  3 Šňupárek Martin          XBM7107  232036    M40 Long  19.00      807
  4 Vítek Tomáš              XBM7511  232537    M21B    30.00      411
  5 Gebas Miroslav           XBM8102    9365    M21A    50.00      226
  6 Buchtík Aleš             XBM8201  361918    M21B    36.00      413
 
 
Startovka oddílu: XPU - Pardubice Bikers                         Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Munzar Martin            XPU7311  436951    M21C    69.00      618
  2 Hons Lukáš               XPU8005 7800109    M21B    39.00      414
  3 Odvody Zdeněk            XPU8206  828384    M21A    54.00      228
  4 Honsová Petra            XPU8252  426331    W21B    26.00      514
  5 Odvodyová Šárka          XPU8352  835307    W21A     2.00      302
  6 Fukátko Petr             XPU8503    9317    M21A    10.00      206
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov                  Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilc Oldřich             ZPV5100 1400440    M50     56.00      919
  2 Křeček Miroslav          ZPV6213   52581    M50     35.00      912
 
 
Startovka oddílu: ZUP - MTBO ČZU Praha                           Sobota 7.9.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pucher Filip             ZUP7404  711577    M21B    15.00      408
  2 Puchernová Veronika      ZUP7450   51843    W21A    62.00      332
  3 Šebestová Jana           ZUP7453   51851    W21B    18.00      510
  4 Vlčková Iva              ZUP7551  756220    W21A     8.00      305
  5 Šebesta Petr             ZUP7604  515493    M21B    60.00      421
  6 Pucherna Jan             ZUP7702 7151177    M21E    32.00        7
  7 Salingerová Anna         ZUP7750    9398    W21A    72.00      337
  8 Bergl Tomáš              ZUP7800    7904    M21A    56.00      229
  9 Pucherna Petr            ZUP8002  886278    M21A    66.00      234
 10 Ryšavá Vendula           ZUP8151            W21A    24.00      313
 11 Černý Ladislav           ZUP8200 7200339    M21A     0.00      201
 12 Berglová Lucie           ZUP8250   51841    W21B    24.00      513
 13 Puchernová Zuzana        ZUP8451 7518567    W21E    38.00       70
 14 Bochenková Martina       ZUP8750  434840    W21A    38.00      320
 15 Jeníčková Radka          ZUP8759  886276    W21A    66.00      333